E-marketing, media społecznościowe, e-PR, (seo) copywriting i reklamy są moją codziennością!

 

Od blisko dziesięciu lat obracam się w środowisku internetowym, poznając jego mechanizmy i funkcjonalności. Początkowo jako zafascynowana amatorka, a niedługo potem - jako zafascynowana specjalistka. Skończyłam Filologię Romańską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, co z pewnością przyczyniło się do mojego zamiłowania do języków, zwłaszcza słowa pisanego zarówno po polsu, jak i po francusku.

 

Miałam przyjemność pracować dla takich firm jak Grupa Allegro (m.in. Allegro, Moda.Allegro, Allegro dla Dzieci, Kariera.Allegro, otoPraca, Citeam, Okazje.Allegro), BuyVip, PayU, Cermag Poznań, Candeo, Gold Position...

 

Mam na swoim koncie wiele tekstów wszelkiego rodzaju (blogi, newslettery, artykuły do prasy, notki prasowe, aktualizacje stron internetowych, wszelkie social media), także w języku francuskim.

Opiekowałam się (i nadal opiekuję) wieloma serwisami, stronami i sklepami internetowymi - począwszy od pierwszych kroków przedwdrożeniowych, na kompleksowej obsłudze i aktualizacji treści kończąc.

Mam także swoje "dzieci" w postaci wielu stron prowadzonych w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, YouTube, Nasza Klasa...). Zapewne ciekawi Cię dlaczego nie ma mnie np. na Facebooku? Otóż jestem, pod wieloma postaciami :)

 

Komunikacja to moje drugie imię!

 

Chętnie także Tobie pomogę odnaleźć się w świecie Internetu, aby Twoja firma była rozpoznawalna, z dobrym wizerunkiem. Skontaktuj się ze mną, a ustalimy warunki współpracy. Wycenę przygotowuję indywidualnie, dopasowując się do potrzeb klienta. Nie wahaj się!